دستگاه های upvc یا دستگاه یوپی وی سی و یا به عبارت دیگر دستگاه پنجره دو جداره ساخت در پنجره دارای مدل ها و برند های مختلفی می باشد که برای ساخت و مونتاژ درب و پنجره یو پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما تصمیم گرفته اید که یک خط تولید پنجره دوجداره و با upvc راه اندازی کنید، برای خرید دستگاه upvc سعی نمایید از بین  برند های معتبر بازار در دنیا بهترین مارک دستگاه upvc را خریداری نمایید و دقت لازم را مبذول نمایید.

دستگاه های مونتاژ کشور ایران / دستگاه های ایرانی

این دستگاها در دو مدل وین ماک و وین ماک پلاس عرضه می شود . در سالهای اخیر مونتاژ دستگاه های ایرانی در کشور رونق بیشتری گرفته است . البته این رونق مدیون گرانی بیش از اندازه نرخ ارز دلار می باشد و مشکلات گمرکی و همچنیین گرانی دستگاه ها از کشور های مبدا یا کشور های تولید کننده دستگاه های upvc می باشد .

باید توجه داشت که همه دستگاه های تولید ایران در حال حاظر یک کپی از دستگاه upvc های خارجی میباشد. و در داخل کشور تا کنون طراح و یا سازنده ای که طرحی جدید از دستگاه ها داده و خود دستگاه منحصر به فردی را ایجاد و تولید نماید وجود ندارد و صد البته کیفیت این کپی بسته به موارد متعددی است که مهمترین آنها درست بودن مهندسی و استفاده از قطعات و لوازم با کیفیت در مونتاژ این دستگاه ها است.

در دسترس بودن لوازم و قطعات با کیفیت نیز یکی از مواردی است که کمی پایین تر بدان خواهیم پرداخت .

علیرغم این موضوع ، مجموعه ویندور بزرگترین وارد کننده دستگاه upvc ، سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین دستگاه upvc های ایرانی می نماید و در راستای اثبات این موضوع ، در این صنعت دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش دقیقا همان گارنتی که برای دستگاه upvc های وارداتی لحاظ می نماید ، در نظر می گیرد .

در ابتدا دستگاه های وارداتی را معرفی می کنیم . برای اطلاعات فنی تر و ریز تر می توانید به یوتیوب ما و یا آپارات مراجعه کنید .

دستگاه های وارداتی مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه

دستگاه های مائر ماکینا دارای انواع و کد های مختلفی هستند به بطور اختصار به معرفی چندین مورد تاز آنها می پردازیم . برای سایر دستگاه های مائر ماکینا می توانید از کاتولوگ ها دیدن کنید .

دانلود کاتالوگ مائر ماکینا / PDF

– معرفی و مشخصات فنی دستگاه های مائر ماکینا

1 –  دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکینا دو منظوره آلومینیوم و یو پی وی سی است ، به عبارت دیگر این دستگاه هم کاربری آلومینیوم داشته و برای برش انواع مقاطع آلومینیوم استفاده می شود و هم کاربری یو پی وی سی داشته و برای برش انواع مقاطع یوپی وی سی مورد اسفاده قرار می گیرد .دستگاه برش از پایین مائر ماکینا مجهز به اره برش 450ø مارک Schwert  آلمان می باشد.

دستگاه upvc برش از پایین
دستگاه upvc برش از پایین

سیستم برقی دستگاه Schneider  آلمان بوده و این دستگاه از سیستم پنوماتیک بسیار قوی MAXTOR  بهره میگیرد. استفاده از این قطعات با کیفیت موجب طولانی شدن عمر دستگاه بوده و همچنین اپراتور دستگاه  هرگز با موضوع خرابی قطعات دستگاه مواجه نمی شود .

دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکینا مجهز به چهار  جک نگهدارنده پروفیل است. تمامی جک های نگهدارنده دستگاه برش از پایین مائر ماکینا مجهز به دسته های تنظیمی هستند که کاربر را از استفاده از آچار و پیچ گوشتی جهت تغییر زاویه جک های دستگاه و ارتفاع جک های دستگاه هنگام نگهداشتن پروفیل کامل و بی نیاز می کند.

2 – دستگاه upvc دو سر برش دو کله برش مائر ماکینا به جرات می توان گفت دستگاه دو سر برش مائر ماکینا یکی از  از کامل ترین و بی نقص ترین دستگاه هایی است که تمام نیازهای تولید کننده را برطرف می نماید.

دستگاه upvc دو سر برش دو کله برش
دستگاه upvc دو سر برش دو کله برش

دستگاه های دو سر برش مائر ماکینا دو منظوره آلومینیوم و یو پی وی سی است واین دستگاه قابلیت برش انواع مقاطع آلومینیوم را تا ارتفاع 180 میلی متر را دارد.

در زیر به اختصار به بعضی از امکانات دستگاه دو سر برش مائر ماکینا اشاره می کنیم . البته ناگفته نماند که موتورهای این دستگاه cek  ایتالیا بوده و بسیار قدرتمند و متفاوت از ان چیزی است که در نظر می رسد و میتوان ادعا نمود دستگاهی چنین قدرتمند تا کنون وارد ایران نشده است.

اره برش مائر ماکینا دو سر 550 میلی متری می باشد این دستگاه تمام اتوماتیک می باشد. مجموعه ویندور تنها نمایندگی انحصاری مائر ماکینا با خدماتی بی بدیل است و حداکثر تلاش خود را در ارائه بهترین دستگاه های یو پی وی سی و آلومینیوم دارد.

برش مفید بدون کلمپ اتوماتیک 3800 میلی متر ( سه متر و هشتاد سانتی متر )

بیشترین طول برش مفید 6000 میلی متر با سیستم کلمپس

مجهز به جک های دسته تنظیم دار

مجهز به سیستم خنک کننده پاشش پودری آب و صابون

مجهز به سیستم هیدروچک جهت تنظیم سرعت موتور در مقابل مقاومت آلومینیوم و قابل تنظیم

تابلوی برق تماما PNC  و قابل برنامه ریزی

دارای سیستم امنیتی پیشگیری  از هرگونه صدمه الکترونیکی به دستگاه در تابلو برق

دارای پی ال سی فول تاج 7 اینچی کینکو

دارای پورت ورودی یو اس بی USB 3 جهت ورود اندازه های برش

دو زبان انگلیسی و ترکی استانبولی

زاویه های 45 و 90 و پطور اتوماتیک تنظیم می شود

دارای قفل ویژه اندازه های میانی

دارای حافظه تنظیمی از طریق درگاه USB و خود دستگاه دارای سیستم حافظه زاویه کله های دستگاه

دستگاه دارای سیستم قابل نصب برنامه های جدید و اعمال آپدیت های جدید کارخانه و در صورت نیاز برنامه هایی خاص به سفارش مشتری هست

دارای امکان برش شش متری بصورت کلمپس و دارای سیستم لقمه زن

این دستگاه دارای مدل های متفاوتی است که از کوچکترین مدل با تیغه برش 450 تا بزرگترین مدل با اره برش 600 و شش متری باز شو

3 – دستگاه upvc زهوارزن یا دستگاه برش زهوار مائر ماکینا یکی از قویترین دستگاه های برش وارداتی به ایران می باشد.

دستگاه upvc دو سر برش دو کله برش
دستگاه upvc زهوارزن

دستگاه برش زهوار مائر ماکینا بر خلاف دستگاه های دیگر که جک های کلمپی دارند مجهز به جک های بزرگ پیستونی است که جک های بسیار قدرتمند هستند و امکان هیچ گونه لغزش و حرکتی را به زهوار در حین برش و یا حرکت محورهای اره نمی دهند و در نتیجه امکان پرت پروفیل زهوار دراین دستگاه وجود ندارد.

همچنین دستگاه مجهز به موتورهای ./75 ( هفتاد و پنج صدم ) بسیار قدرتمند برای برش زهوار است.

دستگاه upvc زهوار بر  مائر ماکینا مجهز به قالب رهوار قابل تنظیم ( ریگلاژی ) است و نیاز کاربر دستگاه را بطور دائم از نصب قالب زهوارهای متعدد بر روی دستگاه مرتفع می کند که این امکان نیز ضمن ایجاد سهولت بسیار زیاد در تعویض پروفیل ها برای یک مجموعه تولیدی باعث راحتی و سرعت کار نیز می شود.

تغییر ارتفاع محور و امکان تنظیمات سرعت رفت و برگشت موتورها امکان کاربری جک ها با یک دگمه واحد ( برش ) و امکان کاربری مجزای جک ها از دیگر مزایایی عالی این دستگاه است.

دستگاه upvc زهوار زن مائر ماکینا همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

4 – دستگاه برش از بالای مائر ماکینا دو منظوره آلومینیوم و یوپی وی سی است البته ناگفته نماند که به دلیل سهولت بیشتر برای آلومینیوم اکثرا این دستگاه از سوی آلومینیوم کاران مورد استفاده قرار میگیرد ولی همان دقت و قدرت و دوام را برای کار یو پی وی سی هم دارد.

ستگاه برش از بالا
دستگاه برش از بالا

دستگاه برش از بالای مائر ماکینا مجهز به موتور قدرتمند 1.5kw یک و نیم کیلو واتی می باشد که قدرتی معادل تقریبی دو اسب برای برش انواع مقاطع آلومینیوم و یو پی وی سی را ارائه می دهد.

دستگاه upvc برش از بالای مائر ماکینا همانند دستگاه برش از پایین مجهز به سیستم برقی Schnieder ( اشنایدر آلمان ) می باشد و از سیستم پنوماتیک MAXTOR که بسیار قدرتمند و با دوام می باشد بهره میگیرد.

دستگاه برش از بالای مائر ماکینا همانند دستگاه برش از پایین مجهز به 9 زاویه قفل در زاویه های زاویه برش در زاویای 45 درجه و 30 درجه و 5/22 درجه و 15 درجه و 90 یا صفر در سمت راست و چپ می باشد که سهولت کاربری بسیار زیادی برای اپراتور دستگاه ایجاد می نماید.

همچنین جک های دستگاه مجهز به دسته های تنظیمی قفل داراست که نیاز کار بر دستگاه را برای همیشه از آچار و پیچ گوشتی و ابزار برای تغییر زوایای جک ها و ارتفاع جک ها بطور کلی مرتفع می نماید.

دستگاه upvc دستگاه برش از بالای مائر ماکینا همانند دستگاه برش از پایین مائر ماکینا در دو مدل تک فاز ( برق 220 ولت ) و سه فاز ( برق 380 ولت ) عرضه می شود و این دو مدل هیچ تفاوتی در قدرت و و سرعت و دوام ندارد و خریدار با ملاحظه برق تامین شده در کارگاه خود می تواند از هر مدلی که مناسب برق کارگاه باشد انتخاب نماید

دستگاه برش از بالا نیز همانند سایر دستگاه های مائر ماکینا دارای دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش است مدت زمان گارانتی از تاریخ نصب دستگاه شروع می شود.

دستگاه upvc برش از بالای مائر ماکینا نیز همانند دستگاه برش از پایین مجهز به خط کش دو نیم متر درسمت راست و شابلون خرک 2 متری در سمت چپ است .

این دستگاه همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

5 – دستگاه upvc دو سر جوش مائر ماکینا یکی از جدیدترین محصولات تولیدی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا است .

دستگاه upvc دو سر جوش
دستگاه upvc دو سر جوش

این دستگاه فاقد هرگونه میل جهت محورهای متحرک است و بسیاری از مشکلات استهلاکی دستگاه های جوش را برطرف نموده است. تمام محورهای متحرک دستگاه با استفاده از قطعات کشویی و ریلی تولید شده که دقت و دوام فوق العاده بالایی دارند.

سیستم کنترلی دستگاه تماما پی ال سی است . البته برای کاربرانی که تمایل به استفاده از دگمه های فیزیکی دارند این دگمه ها نیز تعبیه شده است. پی ال سی دستگاه تماما لمسی است و مجهز به صفحه لمس بزرگ جهت سهولت و راحتی کاربران می باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه استفاده از اتوماسیون حرکتی همانند دستگاه برش دو کله است که ضمن افزایش فوق العاده سرعت تولید را حتی بیش از اندرازه ای  برای کاربر  تولید کننده ایجاد می کند و مجموعه ویندور تنها نمایندگی انحصاری مائر ماکینا در ایران بوده و گارانتی 2 ساله دستگاه و خدمات پس از فروش 15 ساله دستگاه هم از طریق مجموعه ویندور و هم از طریق کارخانه مائر ماکینا ی ترکیه قابل انجام می باشد .

6 – دستگاه تمیز کن یا گوشه زن مائر ماکینا همانند سایر دستگاه های مائر ماکینا دستگاه های قدرتمند است این دستگاه مجهز به موتور 1.1KW می باشد تا توان چرخش همزمان سه مدل تفاوت تیغه را داشته باشد دستگاه تمیز کن مائر ماکینا دارای سه محور برای نصب همزمان سه مدل تیغیه می باشد. سیستم کنترلی دستگاه از طریق پی ال سی می باشد.

پی ال سی دستگاه از پیشرفته ترین مدل و ساخت کارخانه نکا می باشد که امکان برنامه ریزی را  نیز دارد.

تغییر محورهای دستگاه حرکت ژیلت های تمیز کن بالا و پایین و حرکت موتور و تمام عملکرد های دستگاه از طریق دکمه های پی ال سی بطور اتوماتیک قابل برنامه ریزی و کنترل است.

دستگاه تمیز کن مائر ماکینا نیز همانند سایر دستگاه ها ی مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

7 – دستگاه مولیون زن مائر ماکینا یکی از با امکانات ترین دستگاه های مولیون زن می باشد. مولیون زن مائر ماکینا مجهز به موتور یک اسب قدرتمند است که این توان بالای موتور قابلیت مولیون زنی آلومینیوم و یو پی وی سی را به این دستگاه میدهد.

دستگاه upvc مولیون زن مائر ماکینا مجهز به سه جک نگهدارنده است که دو جک از بالای پروفیل و یک جک از قسمت کنار پروفیل پروفیل را بسیار قوی روی محفظه کار نگهداشته و مانع از هر گونه حرکت و پرت شدن پروفیل می گردد.

جک های بالایی دستگاه مولیون زن مائر ماکینا مجهز به دسته تنظیمی ابزارهای هستند که سهولت بسیار زیادی را در تغییر زاویه های جک های و بلندی و کوتاهی جک ها نخواهد داشت.

دستگاه مولیون زن مائر ماکینا همچنین در مدل های جدید خود مجهز به میز کوتاه نگهدارنده پروفیل در بخش جلویی بوده که احتیاجی به خرکی نگهدارنده پروفیل نخواهد داشت . پانل کاربری دستگاه در قسمت جانبی تعبیه شده است که اپراتور دستگاه به راحتی تمام بدان دسترسی دارد و حین کار در سهولت کامل کار می کند.

علیرغم اینکه دستگاه مولیون زن مائر ماکینا در حالت آلومینیوم و یو پی وی سی به راحتی کار می کند لیکن کارخانه مائر ماکینا دستگاه مولیون زن را در دو مدل عرضه می نماید.

یک مدل آن که بصورت نرمال است و مدل دیگر دارای سیستم خنک کننده است. سیستم نرمال هم برای یو پی وی سی و هم برای آلومینیوم و سیستم دارای خنک کننده پاشش پودری آب و صابون برای مولیون زنی پروفیل های با مقاطع عرضی بالای 15 سانتی متر.

دستگاه مولیون زن مائر ماکینا همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

8 – دستگاه upvc کپی فرز تک کاره مائر ماکینا یا همان دستگاه کپی فرز مخصوص آلومینیوم مائر ماکینا جهت آن دسته از مشتریان طراحی و تولید شده است که صرفا در زمینه تولید در و پنجره آلومینیوم فعالیت دارند.

از ویژگی های  بسیار عالی این دستگاه استفاده از موتور فرکانس بالای هرتز آلمان در  این دستگاه است که برای کار و تولید در و پنجره آلومینیوم بسیار مناسب است . موتور هرتز آلمان این ویژگی را دارد که در دورهای 18 هزار دور و 15 هزار دور و 12 هزار دور و 9 هزار دور و 6 هزار دور و 3 هزار دور در دقیقه از سوی کاربر قابل تنظیم است.

قابلیت تنظیم دور موتور کپی فرز باعث می شود که اپراتور و کاربر دستگاه بتواند بسته به نوع پروفیل خود و ضخامت پروفیل دور مناسب فرز کاری آلومینیوم را انتخاب نماید و در فرز کاری نهایت سهولت را داشته باشد.

دستگاه کپی فرز مخصوص آلومینیوم مائر ماکینا همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خرید دستگاه upvc : خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

9 – دستگاه کپی فرز دستگاه 3 کاره مائر ماکینا دو منظوره آلومینیوم و یو پی وی سی است و هم برای فرز کاری یو پی وی سی و هم برای فرزکاری در و پنجره دو جداره آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه upvc کپی فرز سه کاره مائر ماکینا مجهز به سیستم خنک کننده پاشش پودری آب و صابون ( روغن پاش ) می باشد که موجب سهولت کار آلومینیوم است.

همچین موتور بالایی مائر ماکینا مینی موتور بوده و با قدرت چرخش 2700 دور در هر دقیقه (RPM) قدرت بسیار بالایی را برای کار آلومینیوم و یو پی سی ارائه می دهد.

از ویژگی های دیگر این دستگاه استفاده از موتور قدرتمند جهت باز کردن جای دستگیره بوده و همچنین مته های فرز کاری همیشه از بهترین نوع آلمانی توسط مائر ماکینا مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه استفاده از اهرم به جای استفاده از مکانیسم اتوماتیک می باشد که برای کاربر دستگاه این امکان را می دهد که خود با استفاده از تجربه و مهارت خود سرعت برخورد و سوراخ کاری جای دستگیره را تنظیم نماید.

یکی از اساسی ترین مشکلات کاربران دستگاه های یو پی وی سی و آلومینیوم عدم دقت در زمان برخورد مته به پروفیل است که این موضوع باید بسته به نوع پروفیل و خشکی یا نرمی پروفیل متفاوت باشه. در سیستم های مکانیسمی این موضوع از کنترل کاربر خارج می شود

ولی در دستگاه های یو پی وی سی و آلومینیوم مائر ماکینا با تشخیص درست مشکلات اپراتورهای دستگاه ها با استفاده از اهرم این موضوع را حل نموده و مانع از پرت کردن پروفیل می شوند.

دستگاه upvc کپی فرز سه کاره مائر ماکینا همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

10 – دستگاه جوش نرمال upvc مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های جوش وارداتی به ایران تا به امروز می باشد.

این دستگاه مجهز به پی ال سی 10 دگمه فول اتوماتیک شرکت NEKA است که امکان کار بری دستگاه را هم از روی پدال دستگاه هم از روی پی ال سی دستگاه فراهم می سازد.

قالب زاویای دستگاه دارای محل خاص جهت سهولت نصب قالب جوش بوده و هیچ نیازی به سوراخ کاری قالب جهت نصب قالب جوش ندارد.

دستگاه جوش نرمال upvc مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه

پی ال سی دستگاه جوش نرمال مائر ماکینا دارای 5 حافظه جهت تنظیم پروفیل ها می باشد.

از آنجایی که مجموعه ویندور همیشه در صدد انتخاب بهترین ها برای خریداران و مشتریانی که این مجموعه را انتخاب می کنند می باشد و همچنین از آنجایی که دستگاه های جوش صفر دو دهم و صفر دو دهم پلاس دارای امکانات بیشتری می باشند .مجموعه ویندور اقدام به عرضه کمتر این محصول نموده و در عوض عرضه محصولات با امکانات بیشتر را در اولویت کاری خود قرار داده است این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های مائر ماکینای ترکیه می باشد

و عرضه این دستگاه همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

دستگاه جوش نرمال upvc مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

11 – دستگاه جوش upvc سی صفر 2 دهم مائر ماکینا ساخت ترکیه یکی از بهترین دستگاه های جوش وارداتی به ایران تا به امروز می باشد.

دستگاه upvc این دستگاه مجهز به پی ال سی 10 دگمه فول اتوماتیک شرکت نکا NEKA می باشد که علاوه بر امکان کنترل جوش از طریق پدال امکان کنترل و ابطال جوش از طریق پی ال سی دستگاه را نیز فراهم می سازد.

دستگاه upvc جوش یو پی وی سی صفر دو دهم مائر ماکینا مجهز به 5 حافظه برای پروفیل های مختلف جهت تنظیم دمای جوش ثانیه جوش و میزارن ثانیه سرد کن می باشد.

ابزارهای صفر دو دهم دارای بهترین کیفیت بوده و تا سالهای متمادی امکان استفاده از این ابزار را فراهم می سازد.

دستگاه جوش upvc سی صفر 2 دهم مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه

همچنین تنظیمات و امکانات این دستگاه به نحوی است که امکان تنظیم دستگاه بر روی جوش صفر دهم و جوش نرمال را نیز فراهم می سازد.

در جوش صفر دو دهم زایده جوش در قسمت زیر زایده بدون هیچ گونه تاثیری در کیفیت و دوام جوش نازک کرده و باعث می شود عمل پاک کردن زایده جوش به سهولت بیشتری حتی بدون نیاز به دستگاه تمیز کن و صرفا با استفاده از ابزارهای دستی به راحتی انجام گیرد.

دستگاه upvc و این دستگاه جوش در کشورهای اروپایی و حتی خود ترکیه رواج بسیار بیشتری از دستگاه های جوش نرمال دارد.

این دستگاه همانند دیگر دستگاه های مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

دستگاه جوش upvc سی صفر 2 دهم مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه

12 – دستگاه upvc جوش صفر دو دهم پلاس مائر ماکینا همانند سایر دستگاه های مائر ماکینا در جعبه بندی های مشبک چوبی توسط شرکت مائر ماکینا عرضه می شوند که بصورت آکبند توسط مجموعه ویندور به خریداران ارائه می شود.

این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های مائر ماکینا دارای دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

خریداران دستگاه می توانند هم از مجموعه ویندور و هم از شرکت مائر ماکینا ترکیه درخواست گارانتی و خدمات پس از فروش نمایند.

مجموعه ویندور نماینده انحصاری دستگاه های مائر ماکینای ترکیه در ایران می باشد.

13 – دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکینا مجهز به موتور قوی 1.1KW می باشد که معادل یک و نیم اسب قدرت تولید می کند و بطور کامل جوابگوی نیازهای برش انواع آلومینیوم و یو پی وی سی است.

همچنین قرار گرفتن اره برش مستقیما برروی شافت موتور ضمن ارائه ارتفاع برش مناسب از کاهش قدرت موتور جلوگیری می نماید.

دستگاه برش از پایین مائر ماکینا برخلاف دستگاه های دیگر که معمولا 3 زاویه برش ارائه می دهند بال ارائه 9 زاویه برش در زاویای 45 درجه و 30 درجه و 5/22 درجه و 15 درجه و 90 یا صفر در سمت راست و چپ می باشد که سهولت کاربری بسیار زیادی برای اپراتور دستگاه ایجاد می نماید.

دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکینا مجهز به سیستم پاشش دیواری آب و صابون ( روغن پاش ) جهت برش انواع مقاطع آلومینیوم می باشد.

دستگاه تماما وارداتی و محصول ترکیه بوده و دارای 2 سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. این گارانتی و خدمات پس از فروش هم از سوی مجموعه ویندور ارائه می شود که نماینده انحصاری مائر ماکینا در ایران است و هم از سوی شرکت مائر ماکینای ترکیه ارائه می شود.

دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکنیا دارای خط کشی 5/2 متری از سمت راست و شامل بلون نگهدارنده 2 متری سمت چپ می باشد .

دستگاه در بسته بندی جعبه مشبک چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

تاریخ گارانتی از زمان نصب به مدت دو سال است

دستگاه در دو مدل تک فاز ( برق 220 ولت ) و سه فاز ( برق 380 ولت ) عرضه می شود و این دو مدل هیچ تفاوتی در قدرت و سرعت و دوام ندارد و خریدار با ملاحظه برق تامین شده در کارگاه خود می تواند از هر مدلی که مناسب برق کارگاه باشد انتخاب نماید

دستگاه upvc برش یو پی وی سی و آلومینیوم مائر ماکینا از لحاظ تنظیمات کاربر بسیار راحت بوده و تنظیمات مختلفی که دارد توسط تکنسین های نصب و راه اندازی هنگام نصب دستگاه به کاربر یا کاربران دستگاه آموزش داده می‌شود

سرعت بالا آمدن تیغه برش دستگاه ، سرعت برگشت تیغه دستگاه ، سرعت قفل جک های کلمپ و سرعت باز کردن جک ها همواره از سوی کاربر قابل تنظیم ( افزایش یا کاهش ) می باشند

این قابلیت به اپراتور دستگاه اجازه می‌دهد که نسبت به پروفیل های مختلفی که در بازار وجود دارد و با توجه به ضخامت و جنس هر پروفیل اعم از آلومینیوم یا یو پی وی سی بتواند سرعت متناسب با پروفیل را انتخاب نماید و مناسب ترین و راحت ترین برش را انجام دهد

همچنین تغییر زاویه و ارتفاع جک های دستگاه باعث می‌شود که کاربر به راحتی بتواند محل مناسب را برای انجام برش دقیق بتواند انتخاب نماید

دستگاه برش از پایین مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه


دستگاه upvc برش مائر ماکینا نیز در سه کد متفاوت ارائه می‌شود که کلاس یک آن برای واردات به ایران انتخاب شده است

بدیهی است در هر مرحله ای که کارخانه مائر ماکینا محصول جدید و پیشرفته تری را تولید نماید این محصول جدید از سوی مجموعه ویندور برای عرضه به بازار ایران انتخاب می‌شود و هرگز برای بازار ایران و خاورمیانه دستگاه های کلاس ب انتخاب نمی‌شود زیرا هدف و سیاست کاری مجموعه مائر ماکینا و مجموعه ویندور این می‌باشد که همواره بهترین ها را برای ارائه به مشتریان خود انتخاب نماید .

دسته های صفحه گردان مائر ماکینا به صورت اهرمی فشاری تعبیه شده است ولی این مدل دسته ها نیز از سوی کاربر دستگاه قابل انتخاب است که فشاری باشد با اهرمی و در صورت تمایل به انتخاب دسته های فشاری می توانند از نصاب تکنسین دستگاه درخواست نمایند که آن را به فشاری تغییر دهد

همانگونه که گفته شد نصب و راه اندازی دستگاه های مائر ماکینا از سوی مجموعه ویندور به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه نصب انجام می‌شود . به هنگام نصب دستگاه در صورت تمایل خریدار به دریافت آموزش نحوه کارکردن با دستگاه ، این آموزش از سوی نصابان و تکنسین های مجاز مجموعه ویندور نیز به رایگان به خریدار یا اپراتور و کاربر دستگاه ها ارائه می‌شوند

دستگاه upvc برش از پایین مائر ماکینا

خریداران و کاربران برای نصب دستگاه ها نیازمند به لوازم و وسایل جانبی خواهند بود ، یکی از اساسی ترین این لوازم جانبی پمپ باد است زیرا دستگاه ها دارای قطعات پنوماتیک هستند و برای حرکت این قطعات پنوماتیک نیازمند نیروی باد هستیم

داشتن پمپ باد با ظرفیت مساعد نسبت به مصرف باد دستگاه ها از موارد اساسی و مورد نیاز برای نصب دستگاه ها است که می باید خریدار محترم قبل از درخواست نصاب تهیه کرده باشد

یکی از ویژگی های اساسی مجموعه ویندور بر خلاف سایر شرکت ها این است که قطعات برقی دستگاه مائر ماکینا را نیز گارانتی می نماید که این موضوع از مزیت های بسیار عالی دستکاه مائر ماکینا می باشد

البته گارانتی کامل دستگاه منوط به رعایت اصول ایمنی از سوی خریدار می باشد

14 – دستگاه upvc مولیون زن رومیزی مائر ماکینا دستگاه مولیون زن برای کار صنعت یو پی وی سی  طراحی و تولید شده است علیرغم این موضوع در سایر صنایع نیز کاربرد دارد نظیر صنعت چوب و آلومینیوم

یکی از ویژگی های مهم این دستگاه عدم استفاده از محور اتوماتیک است که این ویژگی و طراحی قابلیت استفاده از دستگاه را علاوه بر صنعت یو پی وی سی و در سایر صنایع را نیز تسهیل کرده است

وزن بسیار مناسب و قابلیت حمل آسان کاربری بسیار ساده و چند قطوره بودن دستگاه از ویژگی هاو مزایای عالی این دستگاه است

دستگاه upvc مولیون زن رومیزی مائر ماکینا همانند سایر دستگاه های مائر ماکینا دارای گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

ویندور تنها نماینده گی انحصاری دستگاه های مائر ماکینا در ایران می باشد.

15 – دستگاه برش رومیزی مائر ماکینا برای کارگاه های سبک کار تولید شده است. بدیهی است که دستگاه های برش رو میزی ظرفیت تولید بالایی ندارند ولی برای اداره امور کارگاه های کوچک و متوسط کاملا مناسب هستند.

راحتی کاربری دستگاه های رو میزی و همچنین قابلیت حمل این دستگاه ها باعث شده است که امروز مورد اقبال بسیاری از صنعتگران واقع گردد.

این دستگاه به راحتی جواب گوی کار کارگاه های یو پی وی سی و صنعت چوب می باشد.

اره برش تعبیه شده در این دستگاه سایز 300 می باشد که قادر به برش پروفیل های تا 90 میلی متر می باشد.

دستگاه برش رومیزی مائر ماکینا همانند سایر دستگاه ها ی مائر ماکینا در بسته بندی جعبه پالتی چوبی همانگونه که کارخانه مائر  ماکینا بسته بندی و عرضه می نماید که پس از حمل و ترخیص به همان صورت  توسط نمایندگی انحصاری مائر ماکینا ( مجموعه ویندور ) در ایران به همان شکل تحویل مشتری داده می شود.

خریداران محترم می توانند گارانتی و خدمات پس از فروش را هم از مجموعه ویندور که نمایندگی انحصاری مائر ماکینا می باشد دریافت نمایند و هم از خود شرکت مائر ماکینای ترکیه.

16 – دستگاه upvc کپی فرز رومیزی مائر ماکینا برای صنعت یو پی وی سی و چوب طراحی و تولید شده است این دستگاه برای کارگاه های کوچک و متوسط کاملا جوابگو بوده و نیاز های  روزانه این کارگاه ها را کاملا تامین می نماید.

از دیگر مزایای این دستگاه کم حجم بودن آن است که مخصوصا برای مشاغل کوچک و کار گاه های که فضای زیادی در اختیار ندارند بسیار مناسب است . این دستگاه 2 سال گارنتی و 15 سال خدمات پس از فروش دارد

البته بدیهی است که دستگاه های رومیزی دارای ظرفیت تولید بالا نبوده و برای مصارف سبک طراحی تولید می شوند لیکن یکی از مهمترین مزایای این دستگاه ها قابلیت حمل آنها است که آنها است که امکان انتقال این دستگاه ها را تا پای پروژه نصب میسر می سازد.

دستگاه های وارداتی پاور تک ساخت کشور ترکیه

1 – دستگاه upvc دو سر برش پاورتک یا دو کله برش پاورتک یکی از بهترین دستگاههای وارداتی به ایران است . این دستگاه وارداتی ویژگی های منحصر بفردی است که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهد شد .

اره برش این دستگاه این دستگاه 550 است که قایبلت برش مقاطع UPVC و آلومینیوم تا 180 میلی متر را دارد.

این دستگاه همانند سایر دستگاه های پاورتک ترکیه دارای 2 سال گارانتی کتبی و 15 سال خدملت پس از فروش است . نصب دستگاه بصورت کاملا رایگان و از سوی تکنسین های مجاز ویندور انجام می شود مجموعه ویندور نمایندگی انحصاری دستگاههای پاور تک در ایران می باشد.

اره برش 450 میلی متر ( چهل و پنج )

مجهز به جک های دسته تنظیم دار

مجهز به سیستم خنک کننده پاشش پودری آب و صابون

مجهز به سیستم هیدروچک جهت تنظیم سرعت موتور در مقابل مقاومت آلومینیوم و قابل تنظیم

تابلوی برق تماما PNC  و قابل برنامه ریزی

دارای سیستم امنیتی پیشگیری از هرگونه صدمه الکترونیکی به دستگاه در تابلو برق

دارای پی ال سی فول تاج 7 اینجی کینکو

دارای پورت ورودی یو اس پی جهت ورود اندازه های برش

دو زبانه انگلیسی و ترکی استانبولی

زاویه های 45 و 90 و پطور اتوماتیک تنظیم می شود

دارای قفل اندازه برش کله راست دستگاه

دارای قفل ویژه اندازه های میانی

دارای حافظه تنظیمی از طریق درگاه یو اس بی و خود دستگاه دارای سیستم حافظه زاویه کله های دستگاه

دستگاه دارای سیستم قابل نصب برنامه های جدید و اعمال آپدیت های جدید کارخانه و در صورت نیاز برنامه های خاص به سفارش مشتری هست

دارای امکان برش شش متری بصورت دستی

دارای سیستم لقمه زدن

2 – دستگاه upvc جوش پاور تک یکی از دستگاهای بسیار عالی ترکیه است این دستگاه علی رقم اینکه درردهء دستگاههای اکونومیک ترکیه است لیکن به واسطه تجربه پیشاز 25 سال تولید دستگاههای یو پی وی سی توانسته است دستگاههایی با کار آیی و دوام بسیار عالی را تولید و به بازار عرضه نمایند و به نحوی که نمونه های 25 سال قبل این دستگاه هنوز در کشور ترکیه در کارگاهها کار می کند

دستگاه جوش پاور تک ترکیه مجهز به ابزار چوش صفر دو دهم است که ضمن ارائه دقت بسیار بالا در جوشکاری پروفیل زیر زایده جوش را نازک می کند تا پلیسه گیری و تمیز کاری بدون استفاده از دستگاه تمیز کن نیز میسر باشد

همچنین این دستگاه کارآیی ویژهای در جوش پروفیل های رنگی و لمینت دارد و آسیبی به رنگ و لمینت نمی زند تا نیاز به ماژیک ترمیم داشته باشد

دستگاه upvc جوش صفر و دو دهم پاورتک ترکیه در دو مدل پی ال سی هشت دگمه با تکرار بار جوش 6 پی ال سی ده دگمه با حافظه های پرو فیل های مختلف ارائه می شود که هر کدام کار آیی های خاص و مزیت های خاص خود را دارند دستگاه جوش صفر دو دهم پاورت کبا پی ال سی ده دگمه  .این دستگاه برای کارگاههایی که با پروفیل های متعددی کار می کنند کارآیی بیشتری دارند

جوش تک سر پاورتک ساخت کشور ترکیه
این دستگاه جوش مجهز به پی ال سی  پنج حافظه می باشد که میتوان دمای جوش .ثانیه جوش.و ثانیه سرد کن پنج نوع پروفیل متفاوت را در آن ثبت نمود تا نیازبه تنظیم مجدد دستگاه در صورت تعویض پروفیل نباشد و این موضوع علاوه بر سرعت کار موجب دقت بیشتر اپراتور میباشد

دستگاه upvc جوش صفر و دو دهم پاورتک با پی ال سی هشت دگمه:

این دستگاه جوش دارای تنظیماتی است که در زمان فشار فک متحرک ،چندین بار فشار 6 بار را تکرار می کند و استحکام بسیار بالایی به جوش پرو فیل می دهد

دستگاههای پاور تک در بسته بندی پالتی بطور آکبند از کارخانه ارائه و پس از حمل و ترخیص توسط نمایندگی انحصاری کارخانه مجموعه ویندور عرضه و ارئه می شود

دستگاههای پاور تک دارای د و سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند . نصب و راه اندازی دستگاهها توسط مجموعه ویندور بطور رایگان انجام می گیرد . 

3 – دستگاه upvc دو سر جوش پاورتک یکی از بهترین و با دوام ترین دستگاههای جوش وارداتی به ایران است این دستگاه دارای ویژگی هایی است که به ندرت درسایر دستگاهها می توان یافت و حتی دارای امکاناتی است که امکان هرگونه خطا و اشتباه را از اپراتور سلب می نماید

دستگاه دو کله جوش یو پی وی سی پاورتک دارای دو نوع سیستم کنترلی است که سهولت و راحتی بسیار زیادی را به کاربر و اپراتور دستگاه میدهد

این دستگاه هم از طریق پی ال سی هفت اینچ کینکو قابل کنترل و کار است و هم از طریق سیستم دگمه ای . قفل فک متحرک دستگاه سیستمی کاملا متفاوت است و به جای استفاده از قفل های جک انتقال به بدنه که موجب ایجاد خطا در فاصله می شوند از سیستم قفل فک بر روی میله های محور دستگاه استفاده شده است

دستگاه upvc دو سر جوش Upvc پاور تک وارداتی ترکیه
این دستگاه مجهز به سیستم فول اتوماتیک می باشد که کار کردن با سیستم فول اتوماتیک نیازمند مهارت کاربرد و سرعت عمل کافی گذاشتن و برداشتن قطعات است

دستگاه دارای دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش است که توسط نماینده انحصاری دستگاههای پاورتک  ترکیه در ایران مجموعه ویندور ارائه می شود نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه بطور کاملا رایگان از طرف تکنسین های مجموعه به خریدران ارائه می شود

4 – دستگاه upvc تمیز  کن  پاور  تک  وارداتی  کیفیت  ساخت  بسیار عالی و  با  استفاده  از بهترین  قطعات  صورت  پذیرفته  است که  عمر  و دوام  بسیار بالایی  به  این  دستگاه  می  دهد دستگاه  تمیز یا کن  پلیسه  گیر  یو پی  وی  سی  پاورتک مجهز به موتور قدرتمند جهت امکان  چرخش همزمان دو ست تیغه  تمیز  کن  هست .

سیستم کنترلی دستگاه تمیز کن یو پی وی سی پاوتک از طریق پی ال سی بوده 1.1kwو کاربری آن بسیار ساده و آسان است که هنگام نصب دستگاههاتوسط تکنسین های مجموعه ویندور به کاربران آموزش داده می شود و همچنین تیغچه های تمیز کن نصب شده و نحوه نصب تیغچه ها و تنظیمات آن به کاربران دستگاهها آموز داده می شود

دستگاه تمیز کن پاور تک وارداتی ترکیه
دستگاههای تمیز کن یو پی وی سی پاورتک همانند سایر دستگاهها ی پاور تک در بسته بندی پالتی توسط کارخانه ترکیه و بصورت آکبند عرضه می شود که پس از حمل و ترخیص از گمرک به خریداران ارائه می شود دستگاهدارای دو سال گارانتی کتبی و 15سال خدمات پس از فروش می باشد

مجموعه ویندور نمایندگی انحصاری دستگاههای یو پی وی سی پاورتک در ایران می باشد

5 – دستگاه کپی فرز پاورتک محصول وارداتی ترکیه و تک منظوره یو پی وی سی است .علیرغم اینکه دستگاه دارای امکانات و قدرت فرز آلومینیوم نیز می باشد ولی اساسا ً برای یو پی وی سی استفاده می شود .

این دستگاه مجهز به موتور 0.75KW  جهت باز کردن جای دستگیره می باشد . همچنین مجهز به مینی موتور قدرتمند جهت فرز انواع جای قفل و یراق آلات است قدرت مینی موتور هاسماک PRM27000 است که توان فرز انواع فرز انواع یو پی وی سی و حتی آلومینیوم را نیز به خریداران ارایه می دهد لیکن استفاده از این دستگاه برای فرز آلومینیوم توصیه نمی شود زیرا سیستم خنک کننده نصب شده از کارخانه ندارد.

دستگاه کپی فرز پاورتک ساخت کشور ترکیه
دستگاه کپی فرز  پاورتک همانند سایر دستگاههای پاورتک در بسته بندی پالتی و آکبند توسط کارخانه ترکیه عرضه  می شود که پس از حمل و ترخیص از گمرک به خریداران ارایه می شود.

این دستگاه نیز همانند سایر دستگاههای پاورتک دارای دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد

مجموعه ویندور نمایندگی انحصاری دستگاههای پاورتک در ایران می باشد.

6 – دستگاه upvc زهوار زن پاورتک یکی از بهترین دستگاههای ساخت ترکیه می باشد این دستگاه مجهز به دو موتور 0.75kw جهت برش انواع زهوارهای یو پی وی سی تک جداره و دو جداره می باشد. همچنین این دستگاه مجهز به چهار اره برش ، دو اره برش سایز 200 ، دو اره برش خورشیدی برای برداشتن زیر و ناخنک زهوار است .

دستگاه زهوار زن پاورتک مجهز به قالب زهوار قابل تنطیم ( ریگلاژی ) است و نیاز کاربر را به تعویض پی در پی قالب زهوار کاملاً برطرف می نماید . تنظیمات قالب زهوار بسیار ساده و آسان است که توسط تکنسین های نصب در زمان نصب دستگاه به خریداران کاملا آموزش داده می شود .

دستگاه upvc زهوار زن پاورتک (ترکیه )
دستگاه زهوار زن پاورتک همانند سایر دستگاههای پاورتک در بسته بندی پالتی و آکبند توسط کارخانه ترکیه ارایه می شود که پس از حمل و ترخیص به خریداران ارایه می شود.

دستگاههای پاورتک دارای دو سال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند و نصب و راه اندازی دستگاههای پاورتک رایگان است .

7 – دستگاه upvc مولیون زن پاورتک یکی از با کیفیت ترین و بادوام ترین دستگاه های تولید کشور ترکیه در صنعت یو پی وی سی می باشد.

این دستگاه مجهز به موتور یک اسبی می باشد که بیشتر از نیاز یک دستگاه برای کار برداشتن لبه پایین پروفیل است .

دستگاه مولیون زن پاورتک دو محور می باشد که امکان نصب دو تیغچه مولیون پروفیل های مختلف را به کاربر دستگاه میدهد و نیاز اپراتور را به تعویض پی در پی تیغچه مولیون در زمان استفاده از پروفیل متفاوت برطرف می کند .

دستگاه upvc مولیون زن پاورتک ساخت کشور ترکیه
استفاده کارخانه پاورتک از بهترین و بادوام ترین قطعات در تولید دستگاههای پاورتک باعث شده است که عمر و دوام کاری این دستگاهها در سطح دنیا بسیار بالا باشد .

دستگاه upvc مولیون زن پاورتک نیز همانند سایر دستگاههای پاورتک در بسته بندی پالتی آکبند توسط کارخانه ترکیه ارایه می شود و پس از حمل و ترخیص توسط نمایندگی انحصاری مجموعه ویندور به خریداران ارایه میشود . دستگاههای پاورتک دارای دوسال گارانتی کتبی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشند.