نحوه خرید یک دستگاه یو پی وی سی خوب ، پروسه ای بسیار مهم است زیرا در بازار، دستگاه های مختلفی وجود دارند که تبلیغات های غیر واقعی می شوند و برای اینکه پول خود را از دست ندهید ، و بدانید چگونه یک دستگاه یو پی وی سی خوب را انتخاب کنیم ، مطالب زیر را به دقت بخوانید و مد نظر قرار دهید

در این مورد می توانید از کارشناسان مجموعه ویندور مشاوره رایگان بگیرید و راه های جلوگیری از ضرر و زیان خود را بپرسید .

اینکه چگونه یک دستگاه یو پی وی سی خوب انتخاب کنیم ، برای خرید دستگاه یو پی وی سی ، در مرحله اول باید در نظر داشته باشید که یک نمایندگی مجاز و یا یک تولید کننده واقعی را برای خرید انتخاب نمایید ، زیرا خرید از یک واسطه و یا دلال ، دردسر های بسیار زیادی را دارد .

اگر از یک واسطه و یا دلال اقدام به خرید نمایید ، قطعا در دریافت خدمات گارانتی وخدمات پس از فروش و یا خدمات نصب و راه اندازی دستگاه ها دچار مشکل خواهید شد . از طرف دیگر بدیهی است که در زمان خرید در قیمت دستگاه ها نیز متضرر خواهید شد ، زیرا شخص واسطه سودی را نیز برای خود در نظر می گیرد .

یکی از راه هایی که نحوه خرید دستگاه یو پی وی سی را از منبع اصلی به شما نشان می دهد ، استعلام وضعیت نمایندگی دستگاه های ترک از سایت های کارخانه ترکیه می باشد و راه دوم برای تشخیص دستگاه های ایرانی ، استعلام تولید کننده از سازمان صنعت و معدن و تجارت است .

حال پس از استعلام اصالت نمایندگی دستگاه ها و یا تولید کننده بودن فروشنده دستگاه ، نوبت به مهم ترین مرحله می رسد : موجود بودن دستگاه ها در انبار فروشنده .

اخیرا متاسفانه در بازار مد شده است که برخی از فروشندگان مبلغی را از خریدار می گیرند و وعده تحویل دستگاه را برای چند مدت بعد می دهند .

هرگز به این فروشندگان اعتماد نکنید و تا دستگاه را ندیده اید و دستگاه شما حاضر به تحویل نیست ، حتی یک ریال پول پرداخت نکنید .

این اشخاص با گرفتن مبلغ از شما و جلب اعتماد شما که دستگاه شما را در فلان زمان تحویل خواهیم داد ، شما را دچار ضررو زیان می نمایند و ای بسا بسیار اتفاق افتاده است که ، از دادن دستگاه به شما امتناع می نمایند و مبلغ را را نیز پس نمی دهند .

در انتخاب شرکتی که تصمیم در خرید از آن دارید ، بسیار دقت نمایید و در شهر خود از مشتریان قبلی آن مجموعه ، از چندین نفر استعلام نمایید .

در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه ویندور در ارتباط باشید و راه های انتخاب یک دستگاه جویا بشید

حال نوبت به این می رسد که چگونه یک دستگاه یو پی وی سی خوب انتخاب نمایید . در این مرحله بسته به اینکه شما قصد خرید دستگاه ترک دارید یا ایرانی ، باید مشخصات فنی دستگاه ها را بررسی نمایید .

در مرحله بررسی مشخصات فنی دستگاه ها ، نیاز به اطلاعاتی در موارد زیر دارید :

موتورهای دستگاه ها ، نوع موتور ها و مارک موتور ها ، قدرت موتور ها و گارانتی موتور ها

مشخصات کامل قطعات و تابلو های برق دستگاه ها

مشخصات کامل قطعات پنومانتیک دستگاه ها

مشخصات کامل قطعات مکانیکی دستگاه ها

وزن و جنس قطعات فلزی دستگاه ها

مهندسی دستگاه ها

امکانات و آپشن های دستگاه ها

گارانتی دستگاه ها

خدمات پس از فروش دستگاه ها

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی دستگاه ها

در صورتی که اطلاعات بسیار کاملی از این موارد ندارید می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید و اطلاعات بسیار کاملی در این موارد از کارشناسان مجموعه ما دریافت نمایید . زیرا این اطلاعات بسیار مهم و حائز اهمیت هستند و نیازمند تحقیقات بسیار درستی در این زمینه هستید .